KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13613098

nr 1361 3098

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad. Motivet: 39x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:33:36

16/11 21:34:19 1      100 kr
23/11 02:13:21 2      Vinnande bud